Opieka nad seniorami w Polsce

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające rekrutacje oraz pośrednictwo pracy. Bazując na bogatym doświadczeniu w zatrudnianiu opiekunów osób starszych na terenie Niemiec swoją ofertę poszerzyliśmy o usługi świadczenia opieki nad osobami starszymi i chorymi na terenie Polski.

Nasze usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi w Polsce dedykowane są seniorom oraz ich bliskim, dla których jakość opieki i zaangażowanie w wykonywaną pracę posiadają szczególne znaczenie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w rekrutacji opiekunów osób starszych gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Unikalny system doboru oraz szkolenia personelu opiekuńczego pozwala na bardzo dobre dopasowanie odpowiedniego Opiekuna do Państwa potrzeb, co pozwala na seniora i osobisty spokój ducha.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z nami w charakterze Opiekuna osoby starszej znajdą bogaty zakres ofert oraz bezpieczną i legalną formę współpracy.

Nasza oferta

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej opieki dla siebie bądź swoich bliskich zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy.
Oferujemy opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

Dla wszystkich nas ważne jest, aby w czasie choroby, z powodu wieku bądź nagłego pogorszenia stanu zdrowia był przy nas ktoś, kto będzie służył pomocą, wsparciem.
Istotne jest również poczucie bezpieczeństwa związane z przebywaniem w znanym i przyjaznym otoczeniu, które zawsze kojarzy się z domem rodzinnym.

Proponujemy Państwu szeroką ofertę usług opiekuńczych przeznaczonych dla seniorów, osób niesamodzielnych bądź przewlekle chorych w miejscu zamieszkania podopiecznego.

Zakres obowiązków jest ustalany wspólnie z Państwem.
Proponujemy trzy podstawowe moduły opieki seniora:

Opieka godzinowa

Personel opiekuńczy zatrudniają Państwo na określoną ilość godzin, w szczególności dla osób, które nie wymagają stałej pomocy. Wymiar czasu pracy jest uzależniony od konkretnych potrzeb podopiecznego.

Opieka w tym module ma bardzo elastyczny kalendarz terminów- to Państwo wybierają, kiedy i w jakim wymiarze opiekun będzie zatrudniony. Opieka może również obejmować godziny nocne.

Jest to opcja wygodna zarówno dla podopiecznego jak również jego bliskich, w przypadku, kiedy zmuszeni są zająć się swoimi obowiązkami czy też np. w godzinach pracy, wyjazdu, urlopu, wyjścia okolicznościowego.

Opieka z zamieszkaniem

Personel opiekuńczy zatrudniają Państwo w systemie 24-godzinnej opieki zapewniając zakwaterowanie dla opiekuna we własnym domu.

Taki system sprawdza się najlepiej, jeśli senior mieszka z dala od rodziny, a potrzebuje pełnej opieki. Opiekun na stałe przebywa z podopiecznym, otacza go odpowiednią opieką i troską, pomaga w zorganizowaniu codziennych obowiązków, służy pomocną przy pracach domowych.

Jest to opcja, która w znacznym stopniu odciąży seniora, co znacznie wpłynie na komfort, bezpieczeństwo i jakość życia.

Opieka poszpitalna

Personel opiekuńczy zatrudniają Państwo na okres rekonwalescencji seniora, który wyszedł ze szpitala, a nadal potrzebuje opieki. Opiekun może towarzyszyć osobie po hospitalizacji zarówno całodobowo lub też w wyznaczonych godzinach przyczyniając się do szybszego powrotu podopiecznego do zdrowia.

Często powrót po hospitalizacji nadal wymaga opieki pielęgniarskiej, czasem również nadzoru lekarza- opiekun będzie pilnował wizyt lekarskich, przyjmowania leków, rehabilitacji.

Jest to opcja, która z znacznym stopniu przyczyni się do szybszego powrotu do zdrowia seniora, który po hospitalizacji charakteryzuje się najczęściej obniżoną sprawnością.

Zakres cenowy usług

Ceny ustalane są z Państwem indywidualne, w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania, czasu deklarowanej opieki, wyboru specjalisty.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty oraz omówić podstawowe kwestie zachęcamy do kontaktu:

Katarzyna Agnieszka Lutomska
katarzyna.lutomska@gowork.pl